Kancelaria Podatkowa w Zielonej Górze - podatki, księgowość, rachunkowość, finanse, kadry i płace.

4 października 2014 w Światowy Dzień Zwierząt, 10 osób rozpoczęło szkolenie na Inspektorów ds. ochrony zwierząt. Wszyscy z nich od lat pomagają pokrzywdzonym zwierzętom. To jednak nie wystarczyło by działać bez przeszkód. Potrzebowaliśmy mądrej, doświadczonej organizacji, która swoje działania popiera licznymi sukcesami, przejrzystością i uczciwością. I przede wszystkim, organizacji wrażliwej na krzywdę innych. Dzisiaj dumnie nosimy mundury Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt ANIMALS i mocno wierzymy, że wypracujemy lepsze warunki dla zwierząt tutaj – w województwie Lubuskim.

Fundacja Gajusz

Pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom zapewniając im opiekę hospicyjną w ramach domowego i stacjonarnego hospicjum. Opiekujemy się również dziećmi chorymi onkologicznie, przebywającymi w szpitalu w Łodzi przy ul. Spornej. Najmniejszym chorym maluchom, tym będącym jeszcze w brzuchu mamy, oferujemy pomoc w zakresie hospicjum perinatalnego.

Agencja Eventowa YOLO Events z Zielonej Góry jest firma która pomoże Pańśtwu zbudować idealny event od A do Z od konferencji, szkoleń, inprez integracyjnych na bankietach i koncertach kończąc. Cięgle podnosząca swoje standardy prężnie rozwijająca się agencja osiąga duże sukcesy w zachodniej Polsce i nie tylko.

Lubisz majsterkować, ale nie masz gdzie realizować swoich projektów? A może po prostu lubisz pracować w grupie (wiadomo - co dwie głowy, to nie jedna!)? Wpadnij do nas! Fabryka jest fablabem - ogólnodostępną przestrzenią dla makerów i innych ludzi pozytywnie zajaranych pasją tworzenia!

Fundacja Soundcore

Fundacja SOUNDCORE została powołana w celu prowadzenia wszechstronnej działalności w zakresie wspierania, promocji i pomocy w rozwoju młodzieży uzdolnionej artystycznie, w tym wspierania i prowadzenia inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym oraz charytatywnym i udzielania pomocy osobom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

  • 1
  • 2