Kancelaria Podatkowa w Zielonej Górze - podatki, księgowość, rachunkowość, finanse, kadry i płace.

OTOZ Animals - Zielona Góra

4 października 2014 w Światowy Dzień Zwierząt, 10 osób rozpoczęło szkolenie na Inspektorów ds. ochrony zwierząt. Wszyscy z nich od lat pomagają pokrzywdzonym zwierzętom. To jednak nie wystarczyło by działać bez przeszkód. Potrzebowaliśmy mądrej, doświadczonej organizacji, która swoje działania popiera licznymi sukcesami, przejrzystością i uczciwością. I przede wszystkim, organizacji wrażliwej na krzywdę innych. Dzisiaj dumnie nosimy mundury Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt ANIMALS i mocno wierzymy, że wypracujemy lepsze warunki dla zwierząt tutaj – w województwie Lubuskim.

 

Inspektorzy posiadają wiedzę z przepisów prawnych dotyczących zwierząt, a zwłaszcza Ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21 sierpnia 1997 roku wraz z uzupełnieniami. Posiadają także doświadczenie w ratowaniu zwierząt, prowadzenia zajęć edukacyjnym oraz pracy z ludźmi i ze zwierzętami.

Z OTOZ Animals - Zielona Góra współpracujemy od samego początku. Przy współpracy z zarządem stowarzyszenia udało się nam pozyskąć adekwatną do działalności nieruchomośc. Skarbnik OTOZ Animals Zielona Góra jest fundatorem naszej fundacji.

 

Strona OTOZ Animals - Zielona Góra  http://otoz.zgora.pl/