Kancelaria Podatkowa w Zielonej Górze - podatki, księgowość, rachunkowość, finanse, kadry i płace.

 • Rachunkowość
  Rachunkowość
  O jakości naszych usług decyduje wiele elementów. Efektem ich połączenia jest bardzo wysoki standard usługi charakteryzujący się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta.

 • Księgowość i podatki
  Księgowość i podatki
  Pomagamy wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania, wspieramy NGO przy prowadzeniu księgowości.

 • Finanse
  Finanse
  Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi doradcami finansowymi w kraju całkowicie bezpłatnie porównujemy oferty wszystkich dostępnych w kraju banków oraz firm leasingowych.

 • Doradztwo
  Doradztwo
  Ograniczanie finansowego ryzyka oraz optymalizacja podatkowa. Usługa obejmuje: doradztwo podatkowe, doradztwo w zakresie prawa pracy, doradztwo finansowe,

Lubisz majsterkować, ale nie masz gdzie realizować swoich projektów? A może po prostu lubisz pracować w grupie (wiadomo - co dwie głowy, to nie jedna!)? Wpadnij do nas! Fabryka jest fablabem - ogólnodostępną przestrzenią dla makerów i innych ludzi pozytywnie zajaranych pasją tworzenia!

Nasza stolarnia, ślusarnia, drukarki 3D, studio foto, serwis rowerowy oraz pracownia prac ręcznych są do waszej dyspozycji. Razem możemy stworzyć największą społeczność makerów w województwie lubuskim . 

Fabryce Pasji służyliśmy naszym doradźtwem przy zakładaniu fundacji oraz strategii dalszego rozwoju. Ponadto ufundowaliśmy profesjonalny sprzęt od studia fotograficznego.

Zapraszamy do Fabyki Pasji - http://fabrykapasji.org/